Načítám Akce

« Všechny Akce

Tantrický výcvik pro ženy neboli Zářící Shakti

20. května 17:00 - 13. listopadu 16:00

19000Kč

Tantrický výcvik – setkání žen v uzavřené skupině

Tantrický výcvik je jedinečný celek, který je sestaven ze 4 modulů založených na osobních setkáních v uzavřené skupině a několika setkáních online.

Pracujeme zde s různými prvky, které vedou od léčení traumat a strachů k osvobození, od omezujících přesvědčení ke skutečné podstatě, kterou je radost, zářivá energie a láska.

Podstatou tantry je práce s tělem, energií a spiritualitou. Celkovým přístupem je posvátnost, která odkrývá naši božskou podstatu. Naše praxe pak na základě tantrických principů ve všeobecnosti zahrnuje aktivaci těla, uklidnění mysli, otevírání srdce, probuzení sexuální energie a její transmutaci – rozvádění po těle.

Na základě prožitků a sdílení, které představují uvědomování procesů a pouštění v bezpečném prostředí, postupně projdeme transformací, aby se život otevřel větší barevnosti, plynutí a laskavé energii.

O čem kurz je

  • Jednotlivé moduly obsahují dynamické i klidné techniky, konstelace, taneční a senzuální techniky, práce s energii a mnoho dalšího.
  • Z každého modulu si účastnice odnesou techniky pro domácí trénink, které budou individuálně a ve dvojicích trénovat. Setkání online bude obsahovat sdílení technik a jejich doladování.
  • Záměrem výcviku je plně pochopit a přijmout naše tělo, přenastavit naše vzorce chování a přeladit svoji energii na vyšší vibrace, které nám umožní žít život zářivě a v naší plné síle. Vytvoříme sesterství, které je hluboké, propojující a vyživující. Taková přátelství přetrvávají pak na celý život.
  • Během celých 6 měsíců budete mít možnost komunikovat s lektorkami, pokud se otevře nějaké důležité hluboké téma. K tomu bude sloužit i online setkání jednou za měsíc. Tam budete moci sdílet, co je potřeba.
  • Celý kurz je koncipován tak, abyste se postupně otevřeli. Nikdy nebude použit žádný tlak. Veškeré techniky budou respektovat Vaše pocity a hranice.
 

Program výcviku

 

1. Modul

Léčení – otevírání se proudu lásky

duben 2022: pátek 1.4. 17:00 – neděle 3.4. 16:00

Jemná práce se zpracováním vzorců, které nás ovládají. Jejich rozpouštění na základě práce s tělem, s otevíráním srdce. Přijímání sebe a ponor do tajemství srdce, do jeho síly a léčivé lásky.

 

2. Modul

Uvolnění – Tohle jsem já

květen 2022: pátek 20.5. 17:00 – neděle 22.5. 16:00

Vyživovací víkend plný senzuálních a fyzických aktivit, plynutí emocí a prožití sebe sama tady a teď. Zastavení před změnou. Ženský ráj plný krásy, něhy, zvukú, vůní, chutí…

 

3. Modul:

Transformace – práce se strachem, vinou, studem

červenec 2022: čtvrtek 21.7. 17:00 – neděle 24.7. 16:00

Delší prostor nám umožní rozkrýt hluboké věci jako je porod, propojení s našimi démony, jejich přijetí a osvobození. Tento modul nám ukáže jak laskavě začít přijímat své tělo, umožní nám promluvit s naší joni. Jeden den si uděláme večírek, jehož obsah je prozatím zahalen tajemstvím.

 

4. Modul

Orgasmicita – pravá podstata ženy

září 2022: pátek 23.9. 17:00 – neděle 25.9. 16:00

Budeme prociťovat tělo jako energii. Zjemníme naše vnímání a projdeme procesy pro vytváření více energie. Na závěr výcviku si uděláme krásnou oslavu věnovanou Ženám – Bohyním.

Všechny moduly obsahují dynamické i klidné techniky, konstelace, taneční a senzuální techniky, práce s energií, dechem, meditace …

Lektorky

Stella Adi Lalla Krenčejová

Jsem certifikovanou tantrickou učitelkou a sexological bodyworkerkou, lektorkou v oblasti vědomé sexuality, vztahů a osobního rozvoje.

Více o mně najdete na mé osobní stránce…

Radka Radha Maňáková

Tantra je splétání, spřádání nástrojů a metod, které nám skrze tělo umožňují projít ke svému nejpravějšímu já a propojení s širším celkem. Umění života je vpustit čisté vědomí, naši duši, do všech našich aktivit. Zvu vás za hranice toho, co jste dosud zažili.

Více informací na mé osobní stránce ….

Organizační informace

Cena výcviku …………. 22 000 Kč

 

Akční cena do 8.3. …………. 19 000 Kč 

 

Uvedená cena nezahrnuje ubytování ani stravu (viz níže).

Přihlášení:2 000 Kč je okamžitá platba při přihlášení .
  
1. splátka:6 000 Kč se splatností do 25. března 2022
  
2. splátka:5 000 Kč
6 500 Kč při pozdějším přihlášení do druhého modulu
  
Zbytek platby:6 000 Kč
7 500 Kč při pozdějším přihlášení do prvního modulu

Doplatek za stravu a ubytování

víkendy od pátku do neděle:1 400 Kč za modul
víkend od čtvrtka do neděle:2 100 Kč – týká se modulu v červenci

Místo konání

Místo:Padma farma, Bělá u Jevíčka
Podrobné informace Vám sdělím po objednání

Moc se na vás těšíme !

Stella a Radha

Podrobnosti

Zahájení:
20. května 17:00
Ukončení:
13. listopadu 16:00
Cena:
19000Kč
Rubrika Akce:

Místo konání

Bělá u Jevíčka
Padma farma
Bělá u Jevíčka, 56943 Česká republika
+ Google Mapa

Kurz je nyní naplněn. Zkuste prosím jiný termín.