Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Zářící žena 1

14. října 2023 9:30 - 18:00

2300Kč

Zářící žena 1 – Zamilovaná do sebe

 

1. část čtyřdílného cyklu kurzů

Cyklus tantry pro ženy s názvem Zářící žena vychází z práce s mojí tantrickou učitelkou Saritou, ale také z mých dlouholetých zkušeností. Na naší tantrické cestě budeme pracovat s meditací, s tělem a čakrami a postupně se budeme dostávat k našemu zdroji, a tím je vibrující záře. Jsem si jistá, že každá z nás ji má v sobě a může ji objevit a napojit se na ni. Proces bude laskavý a respektující a rozhodně sebeobjevující.

V rámci celého čtyřdílného cyklu Zářící ženy budu postupně představovat kurzy, které utvoří mozaiku tak, že vše do sebe krásně zapadne. Boudou reprezentovat čakry, které jsou pro ženu tzv. pozitivní. Na této cestě můžete absolvovat samostatný kurz, nebo celý cyklus (čtyři kurzy). Doporučuji absolvovat všechny části, protože tak Vám mohu nabídnout pracovat na všech úrovních, které jsou pro ženu důležité.

První část z cyklu Zářící žena, cyklu čtyř kurzů tantry pro ženy se zaměřuje na odkrytí a pojmenování toho, co nám brání v přijetí sebe sama, a také na postupné odhalení vlastní krásy v sobě.

Každá jedna z nás se někdy v životě cítí bezradná a vyčerpaná. Klademe na sebe extrémní nároky, které postupně zabíjí naši přirozenost a napojení na naše ženství. Kritizujeme sebe a ostatní, upadáme do role oběti a ztrácíme svoji sílu, přestáváme poslouchat své tělo a své srdce.

Právě nastala doba, kdy je možné to změnit. Čím dál tím více žen vnímá, že jsou otevřené změně. Pokud cítíš v sobě totéž, přijmi moji pozvánku tantrické cesty.

 

Obsah kurzu

Na kurzu budeme pracovat s jedním z pozitivních pólů ženy, srdeční čakrou. Laskavé srdce, které umí bolest proměnit v soucit a lásku je v nás. Srdce, které když pootevřeme, nám nabídne přijetí, konejšení, neposuzování.

Budeme pracovat s:

  • meditacemi
  • tancem
  • sdílením
  • dotekem
  • dechem
  • hlasem

Dovol si projít cestou, která ti pomůže nahlédnout kým doopravdy jsi. Vnímej ve svém těle a ve své energii ten pocit sebe sama. Skrze prožitek se ti otevře cesta poznání a sebepřijetí. Je to nabídka zamilovat se, zamilovat se do sebe.

Reference:

Ahoj Stello,
co se mi děje po jedničce je neskutečné. Tolik kundaliny energie jsem asi ještě nezažila. Kolegové v práci to vnímají, manžel si to užívá. 🙂 Žiju a miluju. Je to fakt nádhera. Děkuji vesmíru a tobě.

Dana

Během workshopu jsem se dotkla svých zamrzlých témat a dostala jsem návod, jak s nimi dál doma pracovat. A zároveň jsem dostala spoustu ženské lásky a síly od žen v kruhu, kterou jsem dlouho nedostala. Jsem nasycená a naplněná. Díky.

Katka

Velmi intenzivní a maximálně využitý den. Techniky zde použité mi osobně velmi vyhovovaly, protože vše bylo vedeno skrze tělo a prožívání, tedy velmi přirozeně. Cítím se jako zářící žena.

Dita

 

Týden před akcí posíláme bližší informace. Pokud je nedostanete, obratem nás prosím kontaktujte.

 

Základní údaje o workshopu:

Termín: sobota 27.11.2022
Čas: 9:30 – 18:00  (1 hodina pauza na oběd)
Místo konání: Antonína Procházky 5, Brno
(dřevěná část budovy – je to dům naproti číslu 14)
spoje z Mendlova náměstí: trolejbus č.37 a autobus č.52
Cena: 2 200,- Kč za osobu (500,- Kč záloha)
záloha propadá, pokud za sebe nepošlete náhradu
Lektorka: Mgr. Stella Krenčejová, CSB
certifikát v Sexological bodywork (USA)

Podrobnosti

Datum:
14. října 2023
Čas:
9:30 - 18:00
Cena:
2300Kč
Rubrika Akce:

Místo konání

Brno
A. Procházky 9/5
Brno,
+ Google Mapa

Kurz je nyní naplněn. Zkuste prosím jiný termín.