O mně​

Jsem zakladatelkou a držitelkou prostoru v Božská Tantra, www.bozskatantra.cz,  poskytující tantrické a léčivé masáže a sezení. Vášnivě miluji svoji práci. Je transformační. Mění nejen Vás, ale taky mě.

Naučila mě být trpělivou, naladit se, naslouchat, soucítit, podporovat. Dává mi smysl pomáhat léčit lidské tělo a duši. Vytvářím pocit bezpečí a jsem vděčna, když vidím, jak se můžeme otevřít do své zranitelnosti, emocí, příběhů.

Jsem zrozena ve znamení Vah, mám ráda harmonii a krásu. Žiji v Brně, ale mojí rodnou vlastí je Slovensko. Učitelskou praxi v oblasti jazyků jsem rozšířila o sexualitu a intimitu.
Svůj dar učení předávám na sezeních a skupinových kurzech už téměř deset let.

Prošla jsem desítkami kurzů a výcviků. Jeden z nejdůležitějších byl tantrický učitelský výcvik u milované učitelky Sarity. Další zásadní výcvik pro moji práci byl Sexological bodywork, vedený zakladatelem a laskavým člověkem Josephem Kramerem z USA a Didi Lieboltem ze Švýcarska. Neustále doplňuji svoje vzdělání. V roce 2022 jsem prošla certifikovaným výcvikem dovedností a metod Nového vědomí ve spiritální terapii, neuro-koučování a v základech hypnózy, uzdravení rodových linií a regresní terapii v Nea academy a nastoupila cestu s osvíceným mistrem Naropou. Momentálně jsem ve výcviku Kundalini jógy, kterou budu využívat ve své praxi na uzdravování témat v oblasti sexuality. 

Co můžete u mě najít? Klienti zdůrazňují moji profesionalitu, zkušenosti, pocit bezpečí, humor a lehkost. To vše jim dovoluje se rychleji otevřít a důvěřovat procesu. Taky u mně najdete praktičnost, spojení teorie a praxe (té dávám více), přirozenost, otevřenost, kultivovanost, držení prostoru.

Pomůžu Vám změnit Váš život. Vaše sexuální energie je mocná síla, která tuto změnu startuje.

Chcete připravit přednášku, program na míru, zorganizovat u Vás workshop, poskytnout rozhovor?

Kontaktujte mě.