Energetická práce s tělem

V energetické práci s tělem se zaměřujeme na oblasti čaker a energetického těla. Otevíráme v těle proudění energie směrem k vyšším čakrám, zvyšujeme vibrační pole a tím zcitlivujeme a léčíme tělo i duši.

Mým záměrem je harmonizace těla, hluboká relaxace, léčení traumat a zranění, napojení na sebe, na zdroj, spirituální probuzení.

Konkrétně si svůj záměr řekne na začátku sezení klient.

Energetický orgasmus navrací zpět naši vnitřní sílu a důvěru v sebe sama!

Napojení na sebe sama

Energie, která si razí cestu v těle směrem nahoru, může otevřít různé emoce a pocity. Naráží na určité překážky, které můžou být právě zablokovanými pocity vzteku, viny, zloby, nesebehodnoty, a tyto se během procesu uvolňují. V hlubokém léčení se vyplavují tyto emoce, aby uvolnili prostor rozpínající se energii.

Tento očistný proces umožnuje klientovi napojit se na svoji původní podstatu, lásku, štěstí a radost. Vibrace, probíhající tělem vytváří nové cesty k napojení na sebe sama. Může dojít k pochopení toho, co je potřeba. Moudrost těla přesně ví, co má v ten moment odejít.
Můžeme se více přiblížit k tomu, kým jsme doopravdy.

Energetický orgasmus

V oblasti sexuality nám energetická práce s tělem otevírá náš orgasmický potenciál, zcitlivuje naše tělo, zintenzivňuje prožívání orgasmu.

Přináší možnost také spirituálního napojení, otevírání srdce, a přesunutí energie do vyšších čaker. Energetické práci s tělem se říká energetický orgasmus

Sezení je určeno všem, předchozí zkušenosti nejsou potřeba.