Načítám Akce

« Všechny Akce

Energetický orgasmus

20. dubna 9:30 - 21. dubna 16:30

3900 Kč

Kurz pro jednotlivce i páry

Zažijte sílu vlastní energie!

Sexuální energie nám poskytuje velké možnosti ponořit se do svého těla a zažít širokou škálu pocitů. Je to energie, která je nejen léčivá, ale přináší pocity blaženosti, rozkoše, potěšení, vzrušení, hlubokého klidu a splynutí s vesmírem.

Práce s touto energií nám umožní prožít pocity, které jsou naplňující. Pomůže nám pročistit tělo od bloků a napojit se náš nekonečný zdroj energie. Překročíme úzké pochopení toho, jak se orgasmus běžně ve společnosti chápe.

Kurz je zaměřený na prožívání orgasmických pocitů bez stimulace hlavních erotogenních zón.  Za pomoci různých technik se naučíme několik způsobů, jak můžeme energetický orgasmus prožít. Připravíme naše tělo k prožitku tak, abychom byli schopni v něm být a plně ho vnímat, což je základní princip.

Budeme pracovat nejen se svojí vlastní energií, abychom si, kdykoliv budeme chtít, tento prožitek sami přivodili. Ale taky se naučíme jak pracovat v páru, kdy jeden bude příjemně relaxovat a druhý téměř bez doteku rozproudí energii, a ta začně proudit tělem v orgasmických vlnách.

A to vše proběhne v bezpečné atmosféře, s plnou péčí a podporou.

Tato energie může být využita dle vašeho záměru pro rozvíjení sebelásky, pro sebeuspokojení, nebo pro Vaší partnerskou intimitu.

 

Budeme pracovat  s:

  • dechem,
  • energií,
  • meditacemi,
  • jemným dotekem,
  • pohybem,
  • tancem,
  • a s dalšími technikami.

U kurzu není nutná nahota a nejedná se o erotické doteky!

 

Reference:

„Energetický orgasmus a práce s ním mi přinesla nejen pročištění a uvolnění na úrovni fyzické, psychické a duševní, ale taky mi přinesla něco, co se dá jen velmi těžko popsat slovy. Něco, co tohle všechno nějakým způsobem přesahuje a zanechává ve mně silný pocit klidu.

Byl to pro mě doopravdy krásně strávený čas, který mi přinesl hodně … Jestě jednou děkuji.“

Veronika

 

„Víkendový kurz trvá 16 hodin čistého času. Od první chvíle vnitřního nepohodlí a’la „na co jsem se to zase zapsal“, do poslední chvíle, kdy má člověk pocit, že se loučí se svou dlouho ztracenou rodinou, člověka provází úžasná paní Stella. V ní se snoubí výjimečná kombinace hlubokého porozumění tantře, schopnosti naslouchat druhým, výborného smyslu pro humor a napojení na jakousi vyšší moc, díky které se během kurzu všichni cítí bezpečně.

Ke každému pak může přijít to, co v tu chvíli do dalšího života potřebuje. Nesmírná energie, která pomáhá léčit stará trápení; znovuobjevovat, co dobrého v sobě člověk má a jak to dostat ze sebe ven, dát to sobě i světu. Nesmírné díky za lásku, se kterou děláte tuhle práci, paní Stello! 🙂

Energetický orgasmus je stav těla a mysli, kdy mysl (mozek) přestává mít kontrolu nad hmotou (tělem), a to i bez použití vědomného doteku.

Protože dostat tělo do orgasmu, a to i bez vědomného doteku, se dosud vymyká i mému chápání. 😮 8-)“

Aleš

Termín: sobota 20.4. 2024, 9:30 – 17:30
neděle 21.4. 2024, 9:00 – 16:30
(doporučený příchod je 15 minut před začátkem workshopu)
(každý den vždy 1 hodina pauza na oběd)
Místo konání: Antonína Procházky 5, Brno
(dřevěná část budovy – je to dům naproti číslu 14)
spoje z Mendlova náměstí: trolejbus č.37 a autobus č.52
Cena: 3 900,- Kč za osobu (800,- Kč záloha)
záloha propadá, pokud za sebe nepošlete náhradu
Lektorka: Mgr. Stella Krenčejová, CSB
certifikát v Sexological bodywork (USA)

 

Podrobnosti

Zahájení:
20. dubna 9:30
Ukončení:
21. dubna 16:30
Cena:
3900 Kč
Rubriky Akce:
, ,

Místo konání

Brno
A. Procházky 9/5
Brno,
+ Google Mapa

Kurz je nyní naplněn. Zkuste prosím jiný termín.