Energetický orgasmus

individuální prožitková technika

Energetický orgasmus je tantrická praktika, která pracuje se životní  energií v těle. Jde o budování energie a její uvolnění. Uvolnění této energie se může projevit jako orgasmická reakce, nebo vyplavení emocí jako pláč, smích, nebo pocity velkého štěstí.

Záměrem je rozproudění energie bez genitální stimulace a její rozvedení do celého těla, který vede k orgasmickému prožitku. Důležité je pustit představu klasického genitálního orgasmu, protože tento prožitek je jiný. Odehrává se v celém těle. 

Jedná se o léčivé sezení, při kterém mocná vlna energie může odstraňovat bloky v těle. Člověk se následkem toho může cítit velmi oživený, energetizovaný, plný potěšení a taky spojen s něčím, co jej přesahuje.

Práce s klientem může proběhnout bez jakéhokoliv doteku, nebo s velmi lehkým, občasným dotekem na těle v oblečení, nebo bez něj.

Délka : 90 min

Cena : 3600 Kč

 termín dle domluvy

Čím více jsme schopni pustit hlavu, opravdu se ponořit do přítomného momentu, tím více může energie rozvibrovat celé tělo. Energetické vibrace, probíhající jako vlny, jsou u někoho dramatické, u jiného jemné.

Nejdříve tělo otevřeme pomocí dechové techniky, aby se energie rozproudila. Pak následuje prožitek Energetického orgasmu.

„Několikrát během sezení se mi začalo chvět celé tělo, někdy více, někdy méně, a při tom se mi zatínaly svaly na břiše. Řekl bych, že se to stalo asi desetkrát, přicházelo to a zase odcházelo. Když to přišlo, bylo to příjemné a chvílemi i vzrušující. Cítil jsem přívaly radosti a musel jsem se usmívat. A když to odešlo, cítil jsem se uvolněně a odpočatě, jako by odešlo nějaké napětí. Necítil jsem žádnou potřebu mít “obvyklý” orgasmus s ejakulací.

Odcházel jsem zrelaxovaný a se skvělou náladou a rád si tento zážitek někdy zopakuju.“

Milan

„Energetický orgasmus, který jsem během sezení zažil, byl intenzivní a hluboce léčivý. Vnímal jsem jak se energie začala probouzet, jak se moje tělo začlo pomalinku rozechvívat, pak jsem se propadl do ticha a napojil na ani nevím co, vesmír asi.  Ukázal se mi potenciál mého energetického těla a já jen tiše byl. Bylo to dech beroucí.“

Honza