Načítám Akce

« Všechny Akce

Cesta ženské esence: Iniciace, Léčení a Tanec života

10. srpna

2200Kč – 2500Kč

Cesta ženské esence: Iniciace, Léčení a Tanec života  je navržena tak, aby vás provedla procesem iniciace, léčením a transformací skrze tantrické techniky a praxe.

V celodenním workshopu probudíte a zharmonizujete svou vnitřní ženskou sílu, naleznete nové zdroje energie a obnovíte svou vnitřní rovnováhu.

Workshop Cesta ženské esence Vám umožní  tančit životem s větší lehkostí a radostí.

Pokud jste v Tantře nové, tak jsem připravila přehled výhod tantrických technik pro ženy:

Tantrické techniky nabízejí ženám hluboké a transformativní zkušenosti, které mohou obohatit jejich život na mnoha úrovních. Na našem workshopu pro ženy se zaměřujeme na propojení s tělem, probuzení vnitřní síly a harmonizaci ženské esence. Zde jsou některé z klíčových výhod tantrických technik pro ženy:

– Probuzení a Harmonizace Ženské Energie

Tantrické techniky pomáhají ženám objevit a probudit svou vnitřní energii. Tím, že se naučíme vědomě pracovat s touto energií, můžeme dosáhnout harmonizace a rovnováhy ve všech aspektech našeho života.

 –  Léčení a Uvolnění Blokád

Mnohé ženy nosí v sobě nevyřešené emocionální a energetické blokády, které mohou být výsledkem minulých traumat nebo stresu. Tantrické praktiky nabízejí bezpečný a účinný způsob, jak tyto blokády uvolnit a podpořit tak proces hlubokého léčení.

–  Zvýšení Sebevědomí a Sebepřijetí

Propojení s vlastním tělem a ženskou esencí prostřednictvím tantry může výrazně zvýšit sebevědomí a pocit sebepřijetí. Naučíme se milovat a respektovat své tělo, což vede k větší sebedůvěře a vnitřnímu klidu.

–  Zlepšení Intimity a Vztahů

Tantrické techniky posilují naši schopnost prožívat hlubokou intimitu, jak se sebou, tak s našimi partnery. Učí nás, jak být plně přítomné v okamžiku a jak otevřeně a autenticky sdílet své pocity a touhy.

–  Prohloubení Duchovního Prožívání

Tantra propojuje tělo, mysl a ducha, což ženám umožňuje prožívat život na hlubší a duchovnější úrovni. Pomocí meditací, dechových cvičení a rituálů se můžeme napojit na naši vnitřní moudrost a prožít hluboký smysl a radost.

–  Zvýšení Vitality a Energie

Pravidelné praktikování tantrických technik může výrazně zvýšit naši vitalitu a životní energii. Naučíme se, jak tuto energii čerpat a jak ji využít k posílení našeho těla a mysli.

–  Podpora Kreativity a Sebevyjádření

Tantra podporuje naši kreativitu a schopnost sebevyjádření. Probuzením naší vnitřní síly a odstraněním blokád se otevíráme novým způsobům, jak vyjádřit své pocity, myšlenky a tvořivost.


Program workshopu:

 • dotekové léčení pro probuzení vnitřních zdrojů a harmonizaci
  ženské esence
 • aktivní meditaci probuzení síly života pomocí napojení
  na 5 archetypů
 • léčení pozitivních pólů ženy pro harmonizaci a obnovení
  vnitřní rovnováhy
 • láskyplnou cestu dovnitř pro prožívání vnitřní krásy a
  vlastního světla
 • sdílení…

Připojte se k nám na této jedinečné cestě iniciace, léčení, objevování a transformace. Tento celodenní workshop je příležitostí pro hluboké propojení se sebou samou, obnovu vnitřní rovnováhy a posílení vaší ženské síly. Ponořte se do prostoru bezpečí a podpory, kde můžete objevit svou pravou podstatu a naplno zažít sílu vaší ženské esence.

Připojte se k nám na této cestě léčení, objevování a transformace.

Výhodná cena platí do 27.7

Podrobnosti

Datum:
10. srpna
Cena:
2200Kč – 2500Kč
Rubrika Akce:

Objednat se

Zásady ochrany osobních údajů
Loading gif

Změna objednávky

Potřebujete objednávku zrušit nebo změnit?