Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.
Zrušeno

Orgasmická meditace

5. června 2022 16:30 - 21:15

600Kč – 1800Kč

Praktický kurz pro páry

Je to intimní bezcílná praktika, kdy se na nic, kromě plné přítomnosti, nezaměřu­jeme. Jsme tady a teď při prožívání potěšení v přijímající roli a taky v roli dávajícího. Přijímající má přiležitost prohloubit svoje spojení s tělem a zlepšit schopnost komuni­kovat své potřeby. Orgasmická meditace je léčivá technika, která nás otevírá naší zranitelnosti. Ta nám dovoluje projít transformací a vyléčit oblasti, které jsou často opomíjené. Potěšení a schopnost být ve své vlastní zranitelnosti je spojená s naším celkovým zdravím.

Jedná se o léčivé doteky na klitorisu nebo na žaludu penisu v bezpečné atmosféře, kdy dávající muž nebo žena jsou plně přítomni v medita­tivním stavu. Skrze velmi pomalý dotek se dávající učí plně respekto­vat potřeby přijímajícího a pouštět vlastní očekávání. Dávající je plně oblečen, přijímající je odhalen/a pouze od pasu dolů. Orgasmická meditace má jasnou a přesnou strukturu, která zajištuje pocit bezpěčí.

Orgasmická meditace je určena pro obohacení a léčení intimního života, rozšíření orgasmického prožitku, prožití bezčasí a otevření se proudu energie.

 

Reference:

Kurz OM byl pro mě mimořádný zážitek, který doporučuji všem, kteří chtějí zažít nové pocity v těle. Zejména u druhého kola meditace jsem se uvolnila a cítila energii až v hlavě. Po meditaci jsem byla zrelaxovaná a plná energie. Nevěřila bych, co s tělem udělá tak nepatrný a jemný dotek.

Klára

 

Milá Stello,

chtěl bych Ti poděkovat za krásný workshop Orgasmická meditace. Bylo to úžasné ! Stále jsem plný té krásné energie, kterou se podařilo vybudovat. Nebylo to jenom o zvyšování citlivosti těla a příjemném prožitku, ale také o bezpečném prostředí, které se Ti podařilo vytvořit. Jenom v takovém prostředí bylo možné, aby vznikla mezi účastníky potřebná důvěra a otevřenost. Doufám, že tato akce nebyla pořádána naposled, budu se vždy těšit na další podobné workshopy.

Přeji Ti pevné zdraví a hodně energie.

Pavel

 

Ahoj Stello, děkuji za workshop orgasmické meditace. Cítila jsem se bezpečně a velmi k tomu pomáhaly dané instrukce. Všechno podporovalo příležitost užít si neobvyklý zážitek a procvičit se v intimní komunikaci, cítění svého těla a důvěře v partnera.

Ráda bych si zážitky zopakovala.

Lucie

 

Pro tento kurz potřebujeme, aby byl počet mužů a žen stejný. Proto upřednostňujeme k přihlášení dvojice. Pokud se hlásíte jako jednotlivec, tak je nutné čekat na potvrzení, že se do dvojice přihlásí chybějící žena nebo muž.

Cena pro ženy 600 Kč, pro muže 1400 Kč, pro páry 1800 Kč.

 

Podrobnosti

Datum:
5. června 2022
Čas:
16:30 - 21:15
Cena:
600Kč – 1800Kč
Rubriky Akce:
, ,

Místo konání

Brno
A. Procházky 9/5
Brno,
+ Google Mapa

Kurz je nyní naplněn. Zkuste prosím jiný termín.