Individuální sezení

živě i online

Sezení vychází z indivuálních potřeb klientky/klienta.

Jedná se o práci s tělem.

Dle potřeby používám různé techniky v závislosti na dané problematice a preferenci klienta. Po domluvě používám  ruce na těle klienta, nebo jenom vedu sezení ústně. Na konci sezení probereme co sezení přineslo a jak budeme v práci, pokud je potřeba, pokračovat. Pokud je klient otevřený práci na sobě v domácím prostředí, poskytnu doporučení na doma.

Průběh sezení

 

na začátku probíhá analýza potřeb a stanovení záměru sezení. Sezení může mít formu „léčení“, koučinku, nebo podobu „terapeutického sezení“.

Délka vstupního rozhovoru je různá dle potřeb klienta. Na konci sezení probereme co sezení přineslo a jak budeme v práci, pokud je potřeba, pokračovat. Pokud je klient otevřený práci na sobě v domácím prostředí, poskytnu doporučení na doma.

Individuální sezení
Záměrem sezení  bývá větší přijetí těla, napojení, zvýšení sebehodnoty, odstranění traumat, práce se sexuální energií, napojení na spiritualitu skrze své tělo. 

Individuální sezení

Délka : 90 minut

Cena :2600 Kč

Párové sezení

Délka : 120 minut minut

Cena : 3600 Kč

        termín dle domluvy

Práce s tělem často nahradí desítky terapeutických mluvících sezení.
Tělo hromadí v sobě prožitky, které se intelektuálně nedají odstranit. 
 
 

Preferujete li práci s tělem ve skupině, podívejte se prosím do přehledu mých živých kurzů.

„Našla jsem v sobě odvahu přijít po měsících váhání. Řešila jsem přijetí svého těla, které jsem nenáviděla, nebyla jsem schopna se ho dotýkat a připadalo mi ošklivé. Po třech sezeních zaměřených na jeho přijetí jsem našla v sobě klid. Naučila jsem se „fyzickou sebelásku“ a svoje tělo už neodmítám. Napojila jsem se na něj a dokonce cítím, jak je to příjemné, mít ho jako spojence. Tohle přijetí se odráží celkově v mém životě. Přichází větší radost a porozumění. Děkuji.“

Jana

„Chtěla jsem zjistit, jak můžu změnit svůj vztah ke svému pohlaví. Připadalo mi ošklivé, nevonělo, způsobovalo spíše bolest. Nebyla jsem schopna se na něj ani podívat. Stella mi vytvořila prostor přijetí a bezpečí, kde jsme spolu pomaloučku rozpustili traumata, které způsobovali odmítání mého tělo.“

Jarmila