Milenka 1

potěšení lingamu

Tento kurz je pro ženy, které chtějí v soukromí rozvíjet svoje milostné umění.

Ve 4 hodinách se seznámíte nejen s přístupem k mužskému pohlaví, se základní anatomií, ale i s praxí. Na živém modelu si vyzkoušíte doteky na genitáliích, tak abyste odcházela jako zkušená milenka. V tomto kurzu nabízím individuální přístup k jednotlivým potřebám ženy, zodpovím na Vaše individuální dotazy a poradím v oblastech, které Vás zajímají.

Délka výuka : 4 hodiny

8500 Kč s vlastním modelem

9000 Kč bez vlastního modela 

 termín dle domluvy

potěšení lingamu

Klientka se učí jak s láskou přinášet vzrušení a potěšení svému partnerovi. Pokud sama nemá zrovna chuť na sex, může tímto způsobem přinést do ložnice harmonii .

 Kurz Vás provede různými typy doteků, některé jsou dynamické a vzrušující, jiné zklidňující. 

Záměrem je umožnit muži prožít různé podněty pro udržení vzrušení a potěšení v těle co nejdéle, aby se jeho prožitek rozšířil do celého těla.

„Píši mé dojmy z toho co jsem se naučila u vás na workshopu  Jsem z toho maximálně nadšená, konečně beru chlapa, jako chlapa a mám velice kladný přístup k pánskému přirození. Dokážu si „hrát“ a hlavně chápat jejich tak velkou touhu po milování. Můj přítel je z masáží doslova unesen a do našeho společného vztahu to přineslo mnoho, mnoho pozitivního.

S úctou a velkým obdivem k Vám, Tereza

„Kurz byl velmi, velmi praktický a byla to zábava. Pro mně to byla skvělá zkušenost, že i pro muže může být více než sex samotný, čistá láska a relaxace.“

Jane, Vídeň