Reference

Průvodkyni, učitelku, lektorku a zároveň upřímnou a vědomou ženu v jedné osobě, jsem hledala několik let. Když jsem se Stellou trávila první dny intenzivní výuky, cítila jsem velkou pokoru, ale zároveň i její plnou podporu. Při dalším setkání mne fascinovalo, jak dokáže propojit profesionální přístup s laskavým, milým a nefalšovaně upřímným vztahem k lidem. No když jsem později pronikla ještě hlouběji, viděla jsem ve Stelle tu úžasnou hravost, dynamiku a jiskru, kterou nelze slovy popsat. Ze své vlastní zkušenosti už vím, že ať Vás ke Stelle přivádí cokoli, Vaše intuice se nemýlila – jste zde správně.
Stellu znám několik let. Rád se účastním jejich kurzů a dalších akcí a jsem rád, že se na ni můžu obrátit vždy, když chci zlepšit něco v oblastech sexuality a partnerských vztahů. Je skvělé, kolika mužům pomohla posílit jejich mužství a zlepšit vztahy se ženami.

Vladimír Přichystal
marketingový konzultant

Pri stretnuti so Stellou ma vzdy nieco prekvapi a prehlbi moju zvedavost. Uvedomujem si, aky obrovsky potencial zazitkov (nielen tela, ale aj duse) tantra ponuka a zasnem, kam az sa moze posunut.  

Stella se stala průvodkyní na mojí cestě k lepšímu poznání sebe sama. Díky ní jsem v sobě postupem času objevila ženu a bohyni, na kterou jsem hrdá. Stella má silnou schopnost naslouchat, nesoudit a vytvořit bezpečné prostředí, což je důležité pro rychlejší objevení příčiny. Díky jejímu odbornému vedení a technikám se naučíte lépe poslouchat své tělo, pracovat s intuicí, a hlavně pracovat na vnitřních překážkách, které vás brzdí nejen v podnikání.

Ako učiteľka je Stella profík voňajúci človečinou. Citlivo vníma a nádherne vedie k poznaniu a skúsenosti, ktorá mi dala okamžitú schopnosť začať pracovať samostatne.

Stellu znám 12 let, stále se k ní vracím, je pro mě inspirující ženou,žijící své poslání, studnice informací, moudrosti, jiskřivým sexapealem zralé ženy, je tantrou, je laskavou a vědomou průvodkyní světem intimity. Neustále se dál vzdělává a tím mě obohacuje na každém workshopu či jiné akci, kterou pořádá. Vždy zažívám něco nového, růstového, v úžasu, že to se děje? Opravdu? Opravdu! Stella je opravdová,
autentická, povzbuzující lektorka, kterou ze srdce doporučuji si prožít

Kateřina Kosová
vizážistka