Tantra masáž

individuální výuka

Láskyplný dotek je projevem blízkosti. Někdo ho umí dávat přirozeně, a někdo se ho musí naučit. Je to dotek plný pozornosti, který říká: Jsem tady pro Tebe. Nejenom takovému doteku se naučíte během výuky, ale zvládnete postupy, které si tělo přijímajícího okamžitě zamiluje.

Výuka tantrické masáže je vhodná pro všechny, kteří chtějí přinést do svého sexuálního života prohloubení intimity, zvýšení senzuality, zharmonizování vzájemných potřeb. Základní principy tantrické masáže obohatí Váš sexuální život v páru, můžou sloužit jako předehra, vnesou do Vašeho, možná už stereotypního, nebo neexistujícího sexuálního vztahu, nové možnosti a hravý přístup.

Co se naučíte?

  • jak se naladit,
  • jak připravit místnost,
  • vědomému doteku,
  • práci s pomůckami jako je vějíř nebo kůže,
  • různé masážní tahy s olejem.

 

Délka výuky pro jednotlivce: 9 hodin

12 000 Kč s vlastním modelem

14 400 Kč bez vlastního modela

Délka výuky pro jednotlivce: 12 hodin

14 600 Kč pro pár

 termín dle domluvy

intimní dovednosti

Sexuální disharmonie tvoří základ všech mentálních a fyzických problémů. Masáž otevře novou cestu jak svůj vztah obnovit a nabít. Tím, že se stanete citlivějším milencem, budete schopni si ze své sexuální zkušenosti vzít více radosti. Protože změna postoje je důležitá. Páry mají možnost se zažít z nového pohledu, je to příležitost k objevování bez předsudků a očekávání. Dobrými milenci můžeme být jenom tehdy, pokud známe sebe a své potřeby.

Výuka je přizpůsobená individuálním potřebám jednotlivců nebo páru. Probíhá v bezpečném prostředí.

„Rád bych vyjádřil svou spokojenost s individuální výukou tantra masáže, kterou jsem absolvoval. Tato zkušenost předčila má očekávání a velmi mě. obohatila. Lektorka byla nejen odborníkem ve svém oboru, ale také empatickým a trpělivým průvodcem. Výuka probíhala v příjemném a bezpečném prostředí, kde jsem se cítil respektován a pochopen. Jednou z největších výhod individuální výuky byla možnost přizpůsobení obsahu a tempa mým specifickým potřebám a zájmům. Tantrické umění masáže potěšilo moji partnerku, která se rozhodla, že ji absolvuje také. Děkuji, doporučím dále.“ Petr

 

„S výukou jsme byli nadšeni. Absolvovali jsme ji  jako pár.Každá lekce byla přizpůsobena našim potřebám a tempo výuky bylo ideální. Naučili jsme se nejen techniky tantra masáže, ale také jak pracovat s energií a prohloubit náš vzájemný vztah na nové úrovni. Výuka nám poskytla cenné nástroje pro posílení naší intimity a vzájemného porozumění.

Děkujeme za úžasný a obohacující zážitek!“

Pavel a Jana