Vaginální sebe - mapování

vaginální sebe-mapování

Sezení směřuje k přijetí sebe sama a napojení se na svoji vagínu, rozpuštění bloků, které se ve vagíně skladují. 

Obsah výuky

Během tohoto sezení, které probíhá jako učební proces se naučíte, jak se mapovat sama. Jedná se o akupresurní techniku, práci s dechem a zvukem. Během procesu jsem navigátor bez doteku. Mapujete se pouze sama.

K mapování můžete taky použít do hlubších míst pomůcku, kterou si taky můžete koupit a využívat doma na mapování a masáž.

Mapování pomohlo stovkám žen, které prožívali bolestivý sex, nezažily orgasmus, vyhýbaly se sexu, necítily svoje tělo, nebyly napojené na svoje ženství. Je to silný proces, který může otevřít i velké emoce, napojit nás na prožitky, spojené s daným místem, nebo dokonce mít i problesky do minulého života. 

 

vaginální sebe -mapování
Uvolňováním napjatých, bolestivých nebo necitlivých míst probouzíme tkáň ve vagíne, otevíráme se novým a příjemnějším prožitkům, rozpouštíme to, co nám brání prožívat svoji sexualitu naplno.

Délka : 2 hodiny 

Cena 3 500 Kč

        termín dle domluvy

 
Výuka je pro ženy, které cítí velký stud, prožili intenzivní trauma, chtějí si léčení vzít do vlastních rukou.
 

Preferujete li práci ve skupině, podívejte se prosím do přehledu mých živých kurzů. Zářící jóni je kurz věnovaný vaginálnímu  sebe-mapování.

 

„Během sebe-mapování jsem zažila zvláčnění a uvolnění napětí v oblasti pánve. Tento proces mi pomohl lépe porozumět fyzickým a emočním blokádám, které jsem v této oblasti nosila. Byla to hluboká a emotivní zkušenost, která mi umožnila propustit nahromaděné emoce a dosáhnout většího pocitu svobody a lehkosti.Provádím sebe-mapování několikrát týdně. Vnímám to jako léčivý a transformační proces.“

jitka

„Po velmi intenzivním procesu vaginálního sebe-mapování jsem cítila velkou úlevu. Jakoby spadlo ze mně tisíce kil zbytečné váhy. Byla to lehkost. Pocit živosti a otevřenosti. Některé body byli necitlivé, ale po určité chvíli se některé více, nebo jiné méně oživili. Přišlo mi, že po opakování procesu se postupně zbavím napětí a bolestivosti. Budu praktiovat doma s pomůckou. Ta mi pomohla obsáhnout místa, kam běžně můj prst nedosáhne. Už se na to těším.“

 Irma