Výuka tantrické masáže pro jednotlivce a páry

Láskyplný dotek je projevem blízkosti. Někdo ho umí dávat přirozeně, a někdo se ho musí naučit. Je to dotek plný pozornosti, který říká: Jsem tady pro Tebe. Nejenom takovému doteku se naučíte během výuky, ale zvládnete postupy, které si tělo přijímajícího okamžitě zamiluje.

Výuka tantrické masáže je vhodná pro všechny, kteří chtějí přinést do svého sexuálního života prohloubení intimity, zvýšení senzuality, zharmonizování vzájemných potřeb. Základní principy tantrické masáže obohatí Váš sexuální život v páru, můžou sloužit jako předehra, vnesou do Vašeho, možná už stereotypního, nebo neexistujícího sexuálního vztahu nové možnosti a hravý přístup.

Sexuální disharmonie tvoří základ všech mentálních a fyzických problémů. Masáž otevře novou cestu jak svůj vztah obnovit a nabít. Tím, že se stanete citlivějším milencem, budete schopni si ze své sexuální zkušenosti vzít více radosti. Protože změna postoje je důležitá. Páry mají možnost se zažít z nového pohledu, je to příležitost k objevování bez předsudků a očekávání. Dobrými milenci můžeme být jenom tehdy, pokud známe sebe a své potřeby.

Výuka je rozdělena do tří částí, v případě páru do čtyř. Jedná se o praktickou výuku s nutnou teorií.

Co se naučíte?

  • jak se naladit,
  • jak připravit místnost,
  • vědomému doteku,
  • práci s pomůckami jako je vějíř nebo kůže,
  • různé masážní tahy s olejem.

První setkání je zaměřeno na zažití základních tantrických principů. Soustředíme se na zadní část těla. Masérka nejdříve předvede ukázku a pak se naučíte po krocích jednotlivé prvky masáže. Druhé setkání proběhne ve formě opakování a zároveň zaměření se na přední část těla s ukázkou a pak praktikováním masáže. Poslední setkání je zaměřeno na pohlaví. Na začátku zopakujeme masáž přední části těla. Pak proběhne ukázka masáže pohlaví a instruktáž s praktikováním. Pro páry je výuka rozšířena o další blok vzhledem k tomu, že se tantrické masáži učí oba partneři navzájem. Jednotlivé bloky budou přizpůsobené párům a rozdělené dle jejich individuálních potřeb.

Výuka probíhá v atmosféře vzájemné důvěry.

Po každém bloku se doporučuje získané vědomosti procvičovat doma.

Ceny platí, pokud přijdete s modelem, jinak se cena zvýší o 800 Kč za každý blok.