Výuka vaginálního mapování pro profesionály

Pro koho výuka je?

 
Tento typ výuky doporučuji hlavně pro profese zaměřené na práci s tělem:
  • porodní sestry,
  • maséry,
  • bodyworkery a pod.
Vyhrazuji si právo výběru uchazečů. V případě, že jste ženou, je nutné alespoň 3 krát projít vlastním vaginálním mapováním před začátkem výuky v našem studiu. V případě, že jste muž, požadujeme absolvování minimálně 3 sezení sexological bodyworku u nás.
 
K této práci potřebujete modelku, na které se výuka provádí. Doporučujeme si tuto modelku s sebou přivést. Celý proces je veden velmi citlivě, takže se stává zároveň i léčivým procesem pro danou modelku.
 

Jak výuka probíhá?


Výuka probíhá ve třech 3 hodinových blocích. Skládá se z praktické ukázky a následné práce s modelkou. V teoretické části probereme přípravu zázemí, práci s dechem a zvukem a nácvik s klientkou, techniku mapování a přípravu těla před mapováním, časové rozdělení sezení, vedení rozhovoru před mapováním a po mapování, projevy mapování, práce s emocemi klientky, anotomii pohlaví, vnejší mapování vnitřních stran stehen a pánve.

Během výuky provedete tři vaginální mapování přímo se supervizí včetně rozhovoru s klientkou. Po absolvování výuky následuje mapování bez podpory, které provedete sami ve svém prostředí na 4-5 ženách. Průběh mapování podrobně popíšete a odešlete i s případnými dotazy zpět. Tento proces – supervize – slouží pro doplnění Vašich informací a jako podpora pro začátek vykonávání profese.

Po absolvování výuky a supervize získá absolventka/absolvent certifikát.

Dle potřeby je možné doplnit výuku o další hodiny, které jsou účtovány samostatně.

Uvedená cena je bez modela.