Léčení jizev

individuální sezení

Špatně zhojené jizvy mohou způsobovat necitlivost, bolest, nebo pocit napětí v daném místě. Bývají často zdrojem bolesti úplně na jiných částech těla, než se nachází. Mohou stát za pocitem bolestivého sexu, nebo necitlivosti vagíny. Jizvy v sobě většinou nesou nepříjemnou emoci, spojenou s jejím vznikem, či šitím.

Individuální sezení je zaměřeno na práci s jizvami převážně v oblasti podbřišku a pánve. Podle potřeby se můžeme věnovat také jizvám na jiných částech těla. Na sezení Léčení jizev pracujeme nejen s fyzickou rovinou jizvy, ale taky s emocí s ní spojenou. Pro léčení stačí často jedno, dvě sezení, kdy se naučíte sami s touto jizvou pracovat a věnovat ji pravidelnou péči doma.
 

Nedopusťe ať Vás ovládá Vaše minulost. Naučte se pracovat se svými jizvami a uvolniť napětí v oblasti pánve a podbřiška.

Délka : 90 min

Cena : 2000 Kč

 termín dle domluv

Více k tématu jizev najdete zde

 

„Léčení jizev v oblasti podbřišku a pánve mi přineslo nejen fyzickou úlevu, ale také psychickou a emocionální pohodu. Tento proces mi také pomohl lépe se propojit s mým tělem a uvolnit nahromaděné emoce spojené s jizvami.Bylo to velmi překvapivé a osvobozující.“

Ivana

„To by člověk nevěřil, co se bude dít. Bylo to velmi emočné. Uvolnili se emoce spojené hlavně s porodem. Postupně odezněli a mně odešel tlak, který jsem dlouhodobě cítila v podbřišku. Děkuji za podporu.

Klára